9HT11-32.768KDZY-T
DigiKey raktári szám
887-2617-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
887-2617-1-ND - Vágott szalag (CT)
887-2617-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
9HT11-32.768KDZY-T
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 7pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyártói tokozás
2-SMD (2x1,2)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Terhelő kapacitás
7pF