NSC5350B-26M
DigiKey raktári szám
644-NSC5350B-26MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-NSC5350B-26MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-NSC5350B-26MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSC5350B-26M
Leírás
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz TCXO Levágott szinuszhullám Oszcillátor 1,8V 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±500ppb
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Max. üzemi áram
1,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q100, AEC-Q200
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Kimenet
Levágott szinuszhullám
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)