ABM11W-25.0000MHZ-8-K1Z-T3 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 3 493
Adatlap
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 1 402
Adatlap
ECS Inc.
Raktáron: 410
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±10ppm kristály 8pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.