DMN1150UFB-7B
DigiKey raktári szám
DMN1150UFB-7BDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMN1150UFB-7BDICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMN1150UFB-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN1150UFB-7B
Leírás
MOSFET N-CH 12V 1.41A 3DFN
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 12 V 1,41A (Ta) 500mW (Ta) Felületszerelt X1-DFN1006-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DMN1150UFB-7B modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
1.5 nC @ 4.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±6V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
106 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
500mW (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
12 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
X1-DFN1006-3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
1,8V, 4,5V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
150mohm / 1A, 4,5V