MGJ2D121505SC
DigiKey raktári szám
811-3001-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MGJ2D121505SC
Leírás
DC DC CONVERTER 15V -5V 2W
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -5V 80mA, 40mA 10,8V - 13,2V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MGJ2D121505SC modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
80mA, 40mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
2 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
5.2 kV
Csomagolás
Csőtár
Aktív
Tulajdonságok
SCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Hatásfok
80%
Bemeneti feszültség (min.)
10,8V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Tokozás
7-SIP modul, 5 kivezetés
Feszültség - 1. kimenet
Méretek
0,77" H. x 0,39" Sz. x 0,50" M. (19,7mm x 10,0mm x 12,7mm)