MGJ2D121802SC
DigiKey raktári szám
811-MGJ2D121802SC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MGJ2D121802SC
Leírás
DC DC CONVERTER 18V -2.5V 1.6W
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 18V -2,5V 80mA, 80mA 10,8V - 13,2V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MGJ2D121802SC modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
80mA, 80mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
1.6 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
5.2 kV
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Hatásfok
80%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
10,8V
Tokozás
7-SIP modul, 5 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Méretek
0,77" H. x 0,39" Sz. x 0,49" M. (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm)