SRF0905-100Y
DigiKey raktári szám
SRF0905-100YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRF0905-100YCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRF0905-100YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRF0905-100Y
Leírás
CMC 10UH 1.6A 2LN 200 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH @ 1 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 200 Ohms @ 20 MHz 1,6A DCR 80mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRF0905-100Y modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,6A
Gyártó
Bourns Inc.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
80mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,362" H. x 0,236" Sz. (9,20mm x 6,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,209" (5,30mm)
Impedancia / frekvencia
200 Ohms @ 20 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Induktivitás / frekvencia
10 µH @ 1 kHz