XRCGB32M000F1H18R0 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Murata Electronics
Raktáron: 1 098
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 2 192
Adatlap
Similar
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Aker Technology Corp
Aker Technology Corp
ECS Inc.
IQD Frequency Products
Jauch Quartz
Raktáron: 10
Jauch Quartz
32 MHz ±10ppm kristály 9pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XRCGB32M000F1H18R0
DigiKey raktári szám
490-XRCGB32M000F1H18R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGB32M000F1H18R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB32M000F1H18R0
Leírás
32.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-10PPM IN
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
XRCGB32M000F1H18R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
Típus
MHz kristály
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvencia
32 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
9pF