C1E-32.000-8-1015-X-R
DigiKey raktári szám
3997-C1E-32.000-8-1015-X-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-C1E-32.000-8-1015-X-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-C1E-32.000-8-1015-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1E-32.000-8-1015-X-R
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
32 MHz ±10ppm kristály 8pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
C1E-32.000-8-1015-X-R modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
32 MHz
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)