XRCGB32M000F1H83R0
DigiKey raktári szám
490-18338-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18338-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB32M000F1H83R0
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±10ppm kristály 9pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
XRCGB32M000F1H83R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Elavult
Frekvencia
32 MHz
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Terhelő kapacitás
9pF