XRCGB32M000F1H18R0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | XRCGB32M000F1H18R0 |
Leírás | 32.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-10PPM IN |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 32 MHz ±10ppm kristály 9pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | XRCGB32M000F1H18R0 modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 40 Ohms |
Gyrt. | Működés Alap |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Elavult | Tokozás |
Típus MHz kristály | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,6) |
Frekvencia 32 MHz | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciastabilitás ±15ppm | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |
Frekvenciatűrés ±10ppm | Alap típusszám |
Terhelő kapacitás 9pF |