XRCGB25M000FAM10R0
DigiKey raktári szám
490-18306-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18306-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18306-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB25M000FAM10R0
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±25ppm kristály 8pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCGB25M000FAM10R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±40ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±25ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Terhelő kapacitás
8pF