SMBJ58CAQ-13-F
DigiKey raktári szám
31-SMBJ58CAQ-13-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SMBJ58CAQ-13-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SMBJ58CAQ-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ58CAQ-13-F
Leírás
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
93,6V bilincs 6,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMB
Kategória
Teljesítmény elosztás
600W
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
58V
Átütési feszültség (min.)
64,4V
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
93,6V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6,4A