XRCGB24M000F1SBBR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGB24M000F1SBBR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGB24M000F1SBBR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGB24M000F1SBBR0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB24M000F1SBBR0
Leírás
2.0X1.6MM 24.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Részletes leírás
24 MHz ±10ppm kristály 8pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCGB24M000F1SBBR0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Frekvencia
24 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
8pF