NFM21CC102R1H3D
DigiKey raktári szám
490-6976-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6976-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6976-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM21CC102R1H3D
Leírás
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 50V 0805
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF Átvezető kondenzátor 50V 1 A 0805 (2012 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NFM21CC102R1H3D modellek
Kategória
Névleges feszültség
50V
Gyártó
Murata Electronics
Áram
1 A
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Típus
átvezetéses
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitás
1000 pF
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Tűrés
±20%