NFM21CC222R1H3D
DigiKey raktári szám
490-2535-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-2535-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-2535-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM21CC222R1H3D
Leírás
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 50V 0805
Részletes leírás
2200 pF Átvezető kondenzátor 50V 1 A 0805 (2012 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM21CC222R1H3D modellek
Kategória
Névleges feszültség
50V
Áram
1 A
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitás
2200 pF
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Tűrés
±20%