GRM1885C1H561GA01D nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Raktáron: 555
Vishay Vitramon
560 pF ±2% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)