GCM1885C1H561GA16D megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
560 pF ±2% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GCM1885C1H561GA16D
DigiKey raktári szám
490-GCM1885C1H561GA16DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCM1885C1H561GA16D
Leírás
CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)