HH18N561G500CT
DigiKey raktári szám
1292-HH18N561G500CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
HH18N561G500CT
Leírás
CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 0603
Részletes leírás
560 pF ±2% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű, ultraalacsony ESR
Tűrés
±2%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)