DLW32MH101XK2L
DigiKey raktári szám
490-18059-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18059-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18059-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW32MH101XK2L
Leírás
CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 100mA DCR 3,36ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DLW32MH101XK2L modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
50V
Gyártó
Murata Electronics
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Induktivitás / frekvencia
100 µH @ 100 kHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
100mA
Alap típusszám
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
3,36ohm