AWCM3225L-101TF
DigiKey raktári szám
5838-AWCM3225L-101TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AWCM3225L-101TF
Leírás
CMC 100UH 150MA 2LN 2000OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 2000 Ohms @ 10 MHz 150mA DCR 1,5ohm
Kategória
Névleges áram (max.)
150mA
Gyártó
AW Coil
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,5ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,083" (2,10mm)
Impedancia / frekvencia
2000 Ohms @ 10 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Induktivitás / frekvencia
100 µH @ 100 kHz