DLW32MH201XK2L
DigiKey raktári szám
490-18060-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18060-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18060-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW32MH201XK2L
Leírás
CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 70mA DCR 4,8ohm
EDA / CAD modellek
DLW32MH201XK2L modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
50V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Induktivitás / frekvencia
200 µH @ 100 kHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
70mA
Alap típusszám
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4,8ohm