DLP11TB800UL2L elavult és már nem gyártják.
Murata Electronics
Raktáron: 7 339
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 80 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,88ohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DLP11TB800UL2L
DigiKey raktári szám
490-5574-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5574-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP11TB800UL2L
Leírás
CMC 100MA 2LN 80 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
DLP11TB800UL2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,88ohm
Gyártó
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,014" (0,35mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
0504 (1210 metrikus), 4 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
80 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
100mA