MCZ1210AH900L2TA0G
DigiKey raktári szám
445-MCZ1210AH900L2TA0GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MCZ1210AH900L2TA0GCT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MCZ1210AH900L2TA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCZ1210AH900L2TA0G
Leírás
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,75ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MCZ1210AH900L2TA0G modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,75ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 100 MHz