DLM0QSN900HY2D
DigiKey raktári szám
490-DLM0QSN900HY2DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLM0QSN900HY2DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLM0QSN900HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLM0QSN900HY2D
Leírás
CMC 50MA 2LN 90 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 100 MHz 50mA DCR 5ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DLM0QSN900HY2D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
50mA
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
5ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,026" H. x 0,020" Sz. (0,65mm x 0,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,014" (0,35mm)
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 100 MHz