BLM31PG330SN1L
DigiKey raktári szám
490-5989-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5989-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5989-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM31PG330SN1L
Leírás
FERRITE BEAD 33 OHM 1206 1LN
Részletes leírás
33 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 6A 9mohm
EDA / CAD modellek
BLM31PG330SN1L modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
6A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
9mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
33 Ohms @ 100 MHz