BLM18KG331SN1D
DigiKey raktári szám
490-5256-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5256-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5256-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18KG331SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1,7A 80mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLM18KG331SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
1,7A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
80mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
330 Ohms @ 100 MHz