MPZ2012S331AT000
DigiKey raktári szám
445-MPZ2012S331AT000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ2012S331AT000CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ2012S331AT000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ2012S331AT000
Leírás
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
330 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 2,5A 50mohm
EDA / CAD modellek
MPZ2012S331AT000 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
330 Ohms @ 100 MHz