BLM18BD252SH1D nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 4 856
Adatlap
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 150mA 1,5ohm