BLM18BD252SZ1D
DigiKey raktári szám
490-16656-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16656-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16656-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18BD252SZ1D
Leírás
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 150mA 1,5ohm
EDA / CAD modellek
BLM18BD252SZ1D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,5ohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
2.5 kOhms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
150mA