BLM18HE152SH1D nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 67 441
Adatlap
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 500mA 500mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BLM18HE152SH1D
DigiKey raktári szám
490-BLM18HE152SH1DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLM18HE152SH1DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLM18HE152SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18HE152SH1D
Leírás
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
BLM18HE152SH1D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Gyártó
Murata Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
1.5 kOhms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
500mA