BLM15PX121SN1D
DigiKey raktári szám
490-9656-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-9656-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-9656-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM15PX121SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 2A 55mohm
EDA / CAD modellek
BLM15PX121SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
55mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz