MPZ1005S100CT000
DigiKey raktári szám
445-2978-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-2978-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-2978-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1005S100CT000
Leírás
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 3A 25mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MPZ1005S100CT000 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
25mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
10 Ohms @ 100 MHz