0457501111-12-N0
DigiKey raktári szám
0457501111-12-N0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0457501111-12-N0
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Vevői azonosító
Részletes leírás
barna 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
barna
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Áramvezetők száma
1
Hossz
12,0" (304,8mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040 BROWN
3" PRE-CRIMP A2040 BROWN
4" PRE-CRIMP A2040 BROWN
5" PRE-CRIMP A2040 BROWN
6" PRE-CRIMP A2040 BROWN