0457501111-12-B0
DigiKey raktári szám
0457501111-12-B0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0457501111-12-B0
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Szín
fekete
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK