0457501111-12-L0
DigiKey raktári szám
0457501111-12-L0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0457501111-12-L0
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Szín
kék
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040 BLUE
3" PRE-CRIMP A2040 BLUE
4" PRE-CRIMP A2040 BLUE
5" PRE-CRIMP A2040 BLUE
6" PRE-CRIMP A2040 BLUE