0430300003-12-G0-D
DigiKey raktári szám
0430300003-12-G0-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300003-12-G0-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
zöld
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Áramvezetők száma
1
Hossz
12,0" (304,8mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 180
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Raktáron: 450
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Raktáron: 318
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
4" PRE-CRIMP A2040G GREEN
5" PRE-CRIMP A2040G GREEN
6" PRE-CRIMP A2040G GREEN