0430300003-12-B0-D
DigiKey raktári szám
0430300003-12-B0-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300003-12-B0-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Szín
fekete
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 400
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Raktáron: 180
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Raktáron: 318
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040B BLACK
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
4" PRE-CRIMP A2040B BLACK
5" PRE-CRIMP A2040B BLACK
6" PRE-CRIMP A2040B BLACK