0430300003-03-G0-D
DigiKey raktári szám
0430300003-03-G0-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300003-03-G0-D
Leírás
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat arany 3,00" (76,20mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Szín
zöld
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
3,00" (76,20mm)
Más szín
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040G GREEN
4" PRE-CRIMP A2040G GREEN
5" PRE-CRIMP A2040G GREEN
6" PRE-CRIMP A2040G GREEN
8" PRE-CRIMP A2040G GREEN