M3SWA-2-50DRB+
DigiKey raktári szám
3157-M3SWA-2-50DRB+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-M3SWA-2-50DRB+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-M3SWA-2-50DRB+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
M3SWA-2-50DRB+
Leírás
IC RF SWITCH SPDT 4.5GHZ 8DFN
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF kapcsoló IC univerzális SPDT 50ohm 8-DFN (3,25x3,25)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M3SWA-2-50DRB+ modellek
Kategória
Teszt frekvencia
4,5GHz
Gyártó
Mini-Circuits
P1dB
25,4dBm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
IIP3
46,5dBm
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
50ohm
RF típusa
univerzális
Tápfeszültség
4,75V ~ 5,25V
Topológia
Abszorptív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 100°C
Áramkör
SPDT
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciatartomány
0Hz ~ 4,5GHz