M3SWA-2-50DRA+
DigiKey raktári szám
3157-M3SWA-2-50DRA+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-M3SWA-2-50DRA+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-M3SWA-2-50DRA+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
M3SWA-2-50DRA+
Leírás
SPDT, SMT SSS, 500-4500 MHZ, 50
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF kapcsoló IC univerzális SPDT 50ohm 8-DFN (3,25x3,25)
Kategória
Beiktatási veszteség
1,2dB
Gyártó
Mini-Circuits
Teszt frekvencia
4,5GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
DC blokkolt
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
50ohm
RF típusa
univerzális
Tápfeszültség
3V ~ 5V
Topológia
Abszorptív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 100°C
Áramkör
SPDT
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciatartomány
10MHz ~ 4,5GHz