Ehhez nincs kép: SO-0575-01-01-02
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SO-0575-01-01-02
DigiKey raktári szám
612-SO-0575-01-01-02-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SO-0575-01-01-02
Leírás
ROUND STANDOFF #4-40 SS 5.75MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kerek távtartó Menetes #4-40 Rozsdamentes acél 0,226" (5,75mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SO-0575-01-01-02 modellek
Kategória
Menetes / menet nélküli
Menetes
Gyrt.
Típus
anya, Sajtoló illesztés
Sorozat
Csavarmenet típusa
Csomagolás
Ömlesztve
Külső átmérő
0,250" (6,35mm) 1/4"
Alkatrész státusza
Aktív
Távtartási magasság
0,226" (5,75mm)