HFCG-2000+
DigiKey raktári szám
3157-HFCG-2000+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-HFCG-2000+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-HFCG-2000+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HFCG-2000+
Leírás
CER FILTER 1.93GHZ HIGH PASS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,93GHz (vágási) Frekvencia Felüláteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) Sávszélesség 1,8dB 0805 (2012 metrikus), 6 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HFCG-2000+ modellek
Kategória
Beiktatási veszteség
1,8dB
Gyártó
Mini-Circuits
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 6 NYÁK kontaktus
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Frekvencia
1,93GHz (vágási)
Max. magasság
0,046" (1,18mm)