LFCV-1552+
DigiKey raktári szám
3157-LFCV-1552+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-LFCV-1552+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-LFCV-1552+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFCV-1552+
Leírás
RF FILTER LOW PASS 16.9GHZ 1210
Részletes leírás
16,9GHz (vágási) Frekvencia Aluláteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) 15,5GHz Sávszélesség 1,9dB 1210 (3225 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Beiktatási veszteség
1,9dB
Tokozás
1210 (3225 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvencia
16,9GHz (vágási)
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Sávszélesség
15,5GHz