LFCG-2000+
DigiKey raktári szám
3157-LFCG-2000+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-LFCG-2000+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-LFCG-2000+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFCG-2000+
Leírás
CER FILTER 2.35GHZ LOW PASS
Részletes leírás
2,35GHz (vágási) Frekvencia Aluláteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) Sávszélesség 1,7dB 0805 (2012 metrikus), 8 NYÁK kontaktus
Beiktatási veszteség
1,7dB
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 8 NYÁK kontaktus
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Frekvencia
2,35GHz (vágási)
Max. magasság
0,042" (1,08mm)