HFCW-9500+
DigiKey raktári szám
3157-HFCW-9500+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-HFCW-9500+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-HFCW-9500+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HFCW-9500+
Leírás
CER FILTER 9.65GHZ HIGH PASS
Részletes leírás
9,65GHz (vágási) Felüláteresztő Kerámia szűrő 9.5 GHz 50ohm 0603 (1608 metrikus), 6 NYÁK kontaktus
Kategória
Beiktatási veszteség
1,6dB
Tokozás
0603 (1608 metrikus), 6 NYÁK kontaktus
Frekvencia
9,65GHz (vágási)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia
50ohm
Max. magasság
0,024" (0,61mm)
Sávszélesség
9.5 GHz