VXM7-9032-25M0000000
DigiKey raktári szám
150-VXM7-9032-25M0000000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-VXM7-9032-25M0000000CT-ND - Vágott szalag (CT)
150-VXM7-9032-25M0000000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VXM7-9032-25M0000000
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VXM7-9032-25M0000000 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
MHz kristály
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvencia
25 MHz
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm