TC1262-3.3VDB
DigiKey raktári szám
TC1262-3.3VDB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC1262-3.3VDB
Leírás
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA SOT-223-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TC1262-3.3VDB modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
130 µA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
64dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,65V / 500mA