TC1262-3.3VEBTR
DigiKey raktári szám
TC1262-3.3VEBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TC1262-3.3VEBCT-ND - Vágott szalag (CT)
TC1262-3.3VEBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC1262-3.3VEBTR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DDPAK-3
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DDPAK-3
EDA / CAD modellek
TC1262-3.3VEBTR modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
TO-263-4, D2PAK (3 kivezetés + fül), TO-263AA
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
DDPAK-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,65V / 500mA