PIC32MX795F512H-80I/MR
DigiKey raktári szám
PIC32MX795F512H-80I/MR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32MX795F512H-80I/MR
Leírás
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64VQFN
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrovezérlő IC 32 bites 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-VQFN (9x9)
EDA / CAD modellek
PIC32MX795F512H-80I/MR modellek
RAM mérete
128K x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x10b
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
80MHz